کتاب جادوی چپکی

اثر سارا ملانسکی از انتشارات پرتقال - مترجم: مهناز بهرامی-ادبیات کانادا

Nory Horace is nine years old. Shes resourceful, shes brave, she likes peanut butter cookies. Also, shes able to transform into many different animals. Unfortunately, Norys shape-shifting talent is a bit wonky. And when she flunks out of her own fathers magic academy, Norys forced to enter public school, where she meets a group of kids whose magic is, well, different. This new, offbeat series from hit authors Sarah Mlynowski, Lauren Myracle, and Emily Jenkins chronicles the misadventures of Nory and her oddball friends, who prove that upside-down magic definitely beats right side up.


خرید کتاب جادوی چپکی
جستجوی کتاب جادوی چپکی در گودریدز

معرفی کتاب جادوی چپکی از نگاه کاربران
** هشدار اسپویلر ** من انتظار داشتم از کتاب لذت ببرم و یک نکته کوتاه خواند. من آن را دوست داشتم و منتظر دو کتاب بودم. من نوری و عمه ام را دوست دارم چگونه او یاد می گیرد به جز خود و رشد به عنوان یک فرد. کدام را می توان به هر کسی که به چه چیزی بهتر انجام می دهد مرتبط است. او سحر و جادو خود را به حال خود رها کرده است. اما کمک کرد که یک دوست را نجات دهد. بنابراین نمیتوانست همه چیز بدی باشد. متعجب؟

مشاهده لینک اصلی
داستان کوچک ناز محرک اصلی من این بود که استعداد را به عنوان یا به طور کامل بی رحم و یا به طور رسمی رسمی رنگ می کند. با این حال، این کتاب در مورد یک دختر است که تبدیل به یک بیتن (بچه گربه بیش از حد)، بنابراین من نمی توانم به طور جدی در مورد این بدبختی. Fun خواندن، برای tykes کوچک خود و یا برای شما توصیه می شود اگر شما می خواهید خواندن چند ساعت نور دل.

مشاهده لینک اصلی
من به نفع هر کتابی است که بچه ها را خواند و این قطعا خواهد شد. این کتاب ابتدایی یک مجموعه سحر و جادو / فانتزی کودکان است و، گرچه نه پرچین، داستان جامعی در مورد کودکان دارد که به شکل قالب مناسب نیستند. توسعه شخصیت آهسته بود، اما احتمالا سرعت خوبی برای خوانندگان تازه کار بود. برای بچه هایی که کتاب های مربوط به سحر و جادو را دوست دارند توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این کتاب فوق العاده بود! قسمت مورد علاقه من زمانی بود که نوری (شخصیت اصلی) تست خود را برای پایان دادن به UDM (طبقه ی سحر و جادو) تکمیل کرد اما بعد از آن نیز به پایان رسید، هنگامی که او گفت که UDM را ترک نمی کند و او و بهترین دوست جدید او، الیوت واقعا خوشحال شدند که ترک نکنند آن را از همه دوستان خود! من فکر می کنم این کتاب مورد علاقه من در حال حاضر است! واقعا چیزی نیست که من در مورد آن دوست ندارم.

مشاهده لینک اصلی
اگر فانتزی خنده دار را دوست دارید، این کتاب چیزی است که شما نیاز دارید. پوشش ممکن است کمی عجیب باشد، اما این کتاب واقعا خوب است. اوج دزدکی حرکت کردن: هر کس در کتاب جادویی است. Flares، Fluxxers، Flickers، Fuzzys و Flyers وجود دارد. یک دختر به نام نوری Fluxxer است، اما هیچ عادی Fluxxer. او سحر و جادو را صاف کرده است! و همه چیز فقط بدتر می شود ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جادوی چپکی


 کتاب طاعون در تمدن و تاریخ
 کتاب طاعون زدگان
 کتاب عشق زن خوب
 کتاب وصیت نامه میلیونر
 کتاب فروشنده و میلیونر
 کتاب بعد از سلام چه می گویید