کتاب زن همسایه

اثر شاری لاپنا از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-ادبیات کانادا

همه‌چيز از يك مهمانی شام آغاز می‌شود... رمانی مهيج و معمايی درباره‌ی يك زوج جوان و همسايه‌شان كه ظاهرا با هم دوست‌اند. رمانی مملو از دروغ‌ها، خيانت‌ها و رازهای ميان زن و شوهرها... ؛


خرید کتاب زن همسایه
جستجوی کتاب زن همسایه در گودریدز

معرفی کتاب زن همسایه از نگاه کاربران
تعداد زیادی از این کتاب وجود دارد. با راوی متناوب صحبت می کنید، زمانی که یک کودک در اواسط شب از دست رفته می افتد، به افکار هر کس می رسد. بسیاری از گناه در بالای ترس. مادر با افسردگی پس از زایمان مبارزه می کند. ازدواج کاملا مشکل نیست، اما کاملا خوشحال نیست. به نظر می رسد که آنها یک الگوی جدید در مورد چیزهای دردناک صحبت نمی کنند. شوهر در حال تلاش برای مقابله با مشکلات و مشكلات خود با تجارت و حكومت است كه قوانینی دارند كه هرگز از او حمایت نمی كنند. کارآگاه اغلب می داند والدین سرزنش می کنند. یک مفهوم جالب است. آیا کودک شما را تنها گذاشته اید و درب بعدی را با یک مانیتور بچه که تنها صدا دارد، رفته؟ آسان است که بعد از واقعیت سرزنش کنید. و پسر، سرزنش می شود، از جمله اخبار و مردم. همانطور که کارآگاه نگه می دارد حفر می کند، اسرار زیادی وجود دارد. خیانت و فریب زیاد است و نه تنها بین شوهر و همسر. لاپنا کار خوبی در پیشبرد داستان دارد. این یک رمز و راز سریع نیست، اما آن را هرگز کشیدن. و در حالی که برخی از شگفتی ها وجود دارد، همچنین کاملا مشخص بود که چگونه این بازی را انجام می دهد. این نیز می گوید که وقتی به سمت انتهای خود می رسید آن را پایین می آورید تا ببینید آیا حق دارید. با تشکر از Firsttoread.com برای نسخه پیشین این کتاب.

مشاهده لینک اصلی
این خیلی خوبه! من فقط به پایان رسید و نمی دانستم که آیا باید پیش برود و نظر بدهم یا کمی صبر کنم تا اندیشه هایم را پردازش کنم، اما نمی خواهم صبر کنم. من هرگز نظریات طولانی ننوشتم بنابراین اگرچه من این را دوست داشتم، بررسی من کوتاه خواهد بود. این بسیار پیچیده است، و حتی اگر من یک چیز را در اوایل به تصور خود، چند نفر دیگر من را شوکه کرد. من در لبه صندلی من بودم، از طریق صفحات مانند دیوانه، تا آخرین کلمه، لگد زدم. شخصیت ها همه چیز را دوست داشتند، اما انتظار می رفت که چنین نباشد، بنابراین بر امتیاز من تاثیر نمی گذارد. من دوست دارم این را به فیلم تبدیل کنم، و من طرفداران رمز و راز و تعطیلات خود را توصیه می کنم خود را یک بار کپی کنید!

مشاهده لینک اصلی
من فکر کردم که این کتاب خیلی خوب بود، به سرعت در حال پیشرفت بود، و خیلی فکری به نظر نمی رسید چون من بارها از این کتاب ها لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
آن و مارکو بچه شش ماهه خود را بعد از زدن فرزند خود در خانه خود در خانه خود ترک می کنند تا بتوانند در جشن تولد دوستان شرکت کنند. چه چیزی می تواند اشتباه باشد؟ آنها مانیتور دارند و می توانند هر چیزی را در طرف دیگر دیوار ببینند. معامله بزرگ چیست؟ تنها چند ساعت است؟ درست؟ تراژدی اعتصاب می کند و آن و مارکو را پس از باز کردن درب، حساس می کند. این بدترین کابوس پدر و مادر است. من می دانم، زیرا من به چیزهای احمقانه فکر می کنم. اخیرا تصمیم گرفتیم مانیتور را در اتاق دخترانمان قرار ندهیم، زیرا نوزاد جدید در راه است. اوه، من فکر کردم که کسی از طریق پنجره داستان دوم صعود می کند و یا او را به ورقه های جدیدش در بستر دوقلو جدید می چرخاند و یا به تخت اول خود می افتد. برای مدت زمان زیادی خواب ندیده بودم بودن یک پدر و مادر، بی احتیاطی ترین تخیلات را به ارمغان می آورد. صادقانه بگویم که من نمی توانستم دخترانم را ترک کنم. من دخترم را در همه جا می کشم من با دندان و ناخن جنگیدم که این کودک را با من بیاورد یا به رونالدHELL بگوید نه، من نمی خواهم! @ من حدس می زنم که این کمک می کند که ما دوستان نداریم و ما نمی رویم. آنچه که من در مورد داستان دوست داشتم همه بود پیچ و تاب و چرخش بعضی از آن ها خوب بود، و بعضی وقت ها من حدس زدم. من یک کارآگاه وحشتناک هستم چیز دیگری که من دوست داشتم اشاره به افسردگی پس از زایمان بود. یک تن از زنان پس از تولد نوزاد خود، این نوع افسردگی را تشخیص می دهند. در این نوع افسردگی، ناامیدی وجود دارد، زیرا باعث می شود که مادر احساس ناتوانی کند و مانند نویسنده ذکر شده در کتاب، مردم فکر می کنند که از زمانی که شما پس از زایمان، قصد دارید کودک خود را بکشید، اما این مورد نیست. شما می بینید که ننگ و مشکلات مربوط به افسردگی پس از زایمان، که می تواند به دیگران کمک کند موضوع را درک کند. من در مورد یک چیز خوشحال هستم و این است (مشاهده اسپویلر) [که نویسنده آن را به عنوان قاتل روان نکرد، زیرا او DID / MPD و افسردگی پس از زایمان را داشت (پنهان کردن اسپویلر)] چیزی که من کاملا از آن متنفر بودم آخرین فصل بود. احساس کردم که بی فایده بود، و در فصل آخر می توانست آن را تمام کند. من می دانم که همه از جوجه همسایه متنفر بودند، اما بی فایده بود و مشکل ساز است. شما می توانید برای خودتان قضاوت کنید. خوش آمدید! بهم بگو به چی فکر می کنی! آیا شما پیچ و تاب و چرخش را دوست داشتید؟

مشاهده لینک اصلی
در حال حاضر کسی حق خرید فیلم این کتاب را دارد، زیرا این بهتر از Gone Girl است و من چنین ادعاهایی را به سرعت انجام نمی دهم. در صورتی که این کتاب را ندیده اید، DARE این اسپویلر را بخوانید! بله شما! داری (مشاهده اسپویلر) [یک کتاب خوب کت و شلوار، درست است؟ چطور یک فرد با چیزی شبیه این کار می کند؟ اما حتی با گفتن این جمله، من یک پایان دیگر را دوست داشتم. چطور می توانست الاغ را ببندد، درست است که در انتها وجود دارد وقتی که آن را به آشپزخانه اش به سینتیا برساند، به جایی که او را لگد زدن و کشتن او، دو نفر از آنها به آرامی و آرام بخش پول را تقسیم می کنند ؟؟؟ درست!؟؟! میدانم! اما این پایان هم خوب بود. من فقط می خواستم آن را به جای تبدیل شدن به یک شخصیت فوق العاده غمگین در پانچ نهایی قرار دهم. (پنهان کردن اسپویلر)] با عجیب خوب. بدیهی است، زیرا من این بازبینی را در ساعت 2:20 صبح نوشتم. این کتاب صبح خوب است 2:20 است. 500 ستاره !!!!!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زن همسایه


 کتاب شگفتی
 کتاب دفتر حسرت و دلدادگی
 کتاب خیابان و عشق
 کتاب اسرار ذهن ثروتمند
 کتاب دختر استالین
 کتاب داستان موفقیت نخبگان