کتاب زن همسایه

اثر شاری لاپنا از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-ادبیات کانادا

همه‌چيز از يك مهمانی شام آغاز می‌شود... رمانی مهيج و معمايی درباره‌ی يك زوج جوان و همسايه‌شان كه ظاهرا با هم دوست‌اند. رمانی مملو از دروغ‌ها، خيانت‌ها و رازهای ميان زن و شوهرها... ؛


خرید کتاب زن همسایه
جستجوی کتاب زن همسایه در گودریدز

معرفی کتاب زن همسایه از نگاه کاربران
آن و مارکوس یک نوزاد را در آخرین لحظه لغو می کند، زمانی که یک مهمانی شام در کنار آن است. مارکو گفت: آن را به ترک خود شش ماه Cora به تنهایی، زیرا آنها می توانند همراه مانیتور نوزاد و بر روی او در فواصل نیم ساعت را بررسی کنید. زمانی که دو نفر بعد از 1 صبح به خانه می رسند، هرچند کورا هیچ جایی برای پیدا کردن پیدا نمی کند و پلیس برای تحقیق دعوت شده است. همانطور که تحقیقات پیش می رود، به طور فزاینده ای مشخص می شود که آدم ربایی توسط فردی نزدیک به زن و شوهر یا خود زن و شوهر مرتب شده است، و آن را به خود مشکوک می کند. من نوشتن را دوست داشتم، هر چند من بدون سوئیچ های POV می توانستم کار کنم. همچنین (مشاهده اسپویلر) [آن را احساس نوعی از هیچ جایی که متوجه شدیم مارکو کسی بود که دخترش ربوده شد، حتی اگر پلیس این ایده را پیش از این تا کنون تا به حال به آن نقطه نرسیده بود، فقط احساس می کرد که از طریق مارکوس عبارات POV که او هیچ چیز نمی دانست، احساس نمی کرد که بر روی آن ساخته شده یا ساخته شده باشد (مخفی کردن اسپویلر)]. من این موضوع را در مورد بسیاری از پیچیدگی های این کتاب احساس کردم چون آنها فقط به خاطر آن بودند و نوعی از آن زمان سخت به معنی عدم اعتقاد من بود. همچنین (مشاهده اسپویلر) [هیچ جرمی نیست، اما نوعی از تحقیر تمام بیماری روانی، باعث می شود مردم به سختی به این مسئله بپردازند، مخصوصا زمانی که مردم سعی می کنند DID را شامل شوند (یا MPD قبل از DID چیزی بود). افرادی مانند آره مردم واقعی را جدا می کنند، اما آنها نمی خواهند کاری را انجام دهند که آنها نباید فکر کنند و یا در ابتدای کارشان بودند. آن به دنبال نابودی قتل در انتها فقط به اعصابم رسید، زیرا احساس ناخوشایندی می کند و تنها زمانی که حیوان خانگی می میرد، زمانی که فروپاشی ذهنی یا تاریخچه بیماری روحی آنها را به قتل و یا خشونت منتهی می کند (پنهان کردن اسپویلر)]. به هر حال هیجان انگیز خوب، اما شخصا توسط آن بسیار تحت تاثیر قرار گرفت و از دست دادن علاقه به عنوان آن را به پیشرفت بیشتر در داستان بود.

مشاهده لینک اصلی
* متشکرم از Netgalley و Random House انگلستان، Transworld Publishing، و همچنین به Shari Lapena برای ARC من در عوض برای بررسی منصفانه و صادقانه * خوب من، این کتاب بود تا کامل پیچ و تاب و چرخش، من نمی دانم که آیا من در من در حال حاضر سر و پاشنه های من را تصور کنید. تصور کنید وحشت کشف کردن کودک 6 ماهه خود را از رختکن خود در ساعات اولیه صبح ربوده شده است. تصور کنید که تعداد زیادی از احساسات شما را تجربه می کند. خوب، این به اندازه کافی بد است، اما آنچه در اینجا ترسناک است، این واقعیت است که پدر و مادر عزیزم کوراس - آن و مارکو کنتی، او را ترک کرده بودند در حالی که آنها در یک مهمانی شام در کنار هم حضور داشتند. همسایگان بعدی آنها، سینتیا و گراهام انتخابی بی فرزند هستند و اصرار دارند که آن و مارکو کورا را ترک نکنند، زیرا آنها نمی توانند فریاد خود را حفظ کنند - بنابراین وقتی که پرستار بچه را لغو می کند، مارکو آن را متقاعد می کند (صرف نظر از قضاوت بهترش) تنها کورا را ترک کند و اصرار دارد که پوسته خوب باشد اگر هر نیم ساعت آن را بررسی کند. من نمی خواهم چیز دیگری را از آن بیاموزم. محقق برجسته Rasbach مأمور تحقیق است و به زودی روشن می شود که همه چیز به نظر نمی رسد و هر کس درگیر یک نوع مشکوک است، با اسرار و دروغ های غلط. من می گویم؟ این کتاب واقعا جذب شد. سخت است بدانید که چه کسی باید اعتماد کند، و در حقیقت سوال را مطرح می کند @ چقدر خوب شما واقعا هر کسی را می شناسید @ آیا شما واقعا می دانید که کارهای درونی شخص، ذهن واقعی، عمیق واقعی است، جایی که افکار تاریک ممکن است خفه شود و شکل بگیرد؟ من نمیتوانست پیشبینی کند که آینده چه خواهد شد، همانطور که طرح در مسیرهای مختلف با پیچ و تاب پس از پیچ و تاب، در پیش گرفت. این کاملا ساده بود، درخشان بود! هنوز یک رمان بزرگ دیگر است که فریاد می زند که متوجه شده و متوجه شده است، آن خواهد شد!

مشاهده لینک اصلی
زوج بعدی توسط Shari Lapena یک نشریه کتاب پامال Dorman 2016 است. یک هیجان هیپنوتیزم و جوی است.این داستان شروع می شود با یک آگهی که از سرفصل های تنظیم شده است، جایی که یک زن و شوهر، آن و مارکو تصمیم می گیرند دختر خود را به خانه بیاورند، در حالی که آنها در کنار یک مهمانی شام حضور دارند. آنها مانیتور بچه را برداشته و نوزاد را در هر نیمه بررسی می کنند. با این حال، هنگامی که آنها از طرف حزب به خانه می روند، کشف می کنند که کودک ربوده شده است. پس از خواندن فصل اول این کتاب، من یک آسم سنگین را سوزانده بودم و سعی میکردم آن را از بین ببرم. این دوباره؟ من کتابی خواندم که تمام آن مدتها پیش با تقریبا یکسان بود. با این حال، مدتها پیش این داستان به یک درام خانوادگی پیچیده تبدیل شده بود که من را به صفحات چسبانده بود، به ویژه در سه ماهه آخر کتاب، جایی که پیچ و تاب ها بی رحم بودند. در ابتدا ابتدا کمی آهسته می آید، اما جو بسیار ناهموار است و من اعتراف می کنم که من به تله ی هوشمندانه نویسنده افتادم، بازی کردن همراه با چیزی که به نظر می رسید مورد ربودن فرزند معمولی است، با این که والدین مشکوک هستند و همه آن ها اسکلت خوشمزه که از گنجه می افتد. اما، من هرگز نمیتوانم حدس بزنم که چگونه همه آنها بازی می کنند. من عاشق روانشناسی هیجان انگیز هستم و آنها را برای سالهای زیادی مطالعه کرده ام. این ژانر به نظر می رسید بسیار کم تغییر می کند تا زمانی که موفقیت بزرگی از \"دختر خردسال\" موجب افزایش محبوبیت آن شود. در حال حاضر، یک محصول کاملا جدید و تازه از رمان نویس اولین بار را مشاهده می کنم، این ژانر یک چهره ی کوچک را به نمایش می گذارد که یک تغییر بسیار خوشایند است. اما برای من، من فکر کردم این یک ترکیب خوب با سبک سنتی \"مدرسه\" با ساختار جدید و بهبود یافته است. در حالی که دوست دارم خودم را در PT کنترل کنم، آنها تمایل دارند برای من بهتر کار کنند. خوشبختانه، هنگامی که برای اولین بار منتشر شد، من آنرا از این یکی گذشتم، و یک بار دیگر از این ژانر برداشت کردم، بنابراین من خودم را در آن ندیدم. همانطور که می توانید از نگرش من در مورد فصل اول بگویید، من قطعا این فضا را نیاز داشتم. خوشبختانه داستان برداشته شد و تمرین واقعی به مغز من داد. من فکر کردم این یک سفر مضحک و سرگرم کننده بود حتی اگر آن را رمان دقیق تر ساخته نشده بود هرگز خوانده شده و قدم زنی بود همیشه زمین کامل است. بسیاری از زمانها اعتراف می کنم که گاهی اوقات به هیجان انگیز می اندیشم، اغلب حدس می زنم که برنامه پیش می آید، اما در اینجا خیلی هوشمندانه شلاق می کشید، من هرگز نمی توانستم همه پیچ و تاب های آینده را ببینم ، حتی اگر سوء ظن هایم در مورد یک یا دو شخصیت وجود داشته باشد. بنابراین، در پایان روز، همه چیز را به چگونگی مشارکت و یا سرگرم کننده من من بود و من باید بگویم، من فکر کردم این یک تریلر بسیار محکم بود و من لذت بردن از خواندن آن. 4 ستاره

مشاهده لینک اصلی
ذرات چگال فریب در هر لانه و پراکنده پراکنده می شوند. آنچه که شما فکر می کنید با چشمان خودتان می بینید لزوما چیزی نیست که شما می بینید. آن و مارکو کنتی واقعا باید برای اجناس شام یک چیز شدید داشته باشند. مارکو گفت: آن را به ترک نوزاد نوزاد نوزاد خود را همراه با یک مانیتور بچه معیوب است. آنها هر 30 دقیقه یک بار چک می کنند. به نظر می رسد یک طرح بزرگ، اما پدر و مادر ما مدل نیز به عقب بر گردیم در مورد شراب شراب، همچنین. یک روح دلپذیر در چشم نیست هنگامی که آن را پس از آخرین برچسب زدن نوزاد به نوزاد می رسد، کودک کورا گم شده است. پدر و مادر شوکه هستند و با پلیس تماس می گیرند. وضعیت شفاف، در واقع. Shari Lapena یک داستان ارائه می دهد که از بسیاری از خوانندگان دریافت کرده است. این یک تنش و عدم اطمینان با بسیاری از zigs و zags است. با این حال، اجازه می دهد نگاه دقیق در کاراکتر های کارتن که نیاز به حمایت در هر صفحه. توضیح بعد از توضیح ضروری است تا عمق آن را به آنها بدهد. جنبش ها و اقدامات آنها مانند ساخت چهره هایی هستند که با برچسبInsert Here @ قرار گرفته اند. حتی پلیس در حاشیه قرار دارد و منتظر مجرم شدن است. من نمی خواهم به جزئیات بپردازم تا آن را برای دیگران خراب نکنم. شما مطمئنا این یکی را با دید کاملا متفاوت از من دیدید. من صفحات را به فکر کردن بودم که اکنون باید گوشه ای به گوش برسد. Kinda من را در یک خیابان تاریک ایستاد و بدون تاکسی دید. ممنونم ممنونم.

مشاهده لینک اصلی
شری لاپنا به ترس جهانی از والدین ختم می شود. فقط تصور کنید، کودک شما 6 ماهه خواب در طبقه بالا است، بچه نگهدار در آخرین لحظه لغو شده است، و مهمانی شام که دعوت شده است برای حضور در آن است به معنای واقعی کلمه فقط در کنار درب، یک دیوار به اشتراک گذاشته شده است. شما می توانید مانیتور کودک را با شما ببرید هیچ مشکلی وجود ندارد. من فکر می کنم که زمانی که فاجعه اتفاق می افتد، همه ما تمایل داریم که پشت سر بگذاریم و بگوئیم: «چطور می توانستند این کار را بکنند؟ من نمی دانستم این را بدانم، قطعا این را تایید نمی کنم رفتار قابل قبول است، با این وجود ما همه چیز را با مسائلی مانند محله های خودمان راحت می کنیم. من می دانم که افرادی که در داخل اسلحه زندگی می کنند، دارای نوزادانی هستند که در طبقه بالا نشسته اند، در حالی که با مانیتور در دست، در کنار یکدیگر در کنار هم قرار می گیرند. هیچ آسیبی انجام نشده است. و در مورد کسانی از ما که به سرعت در فروشگاه های مختلف در حالی که فرزند خود را در صندلی ماشین باقی می ماند. احتمالا چه اتفاقی می افتد؟ باز هم، من شخصا هرگز این کارها را انجام نداده ام، اما من یک روز در یک بازار بزرگ به یاد می آورم در حالی که بچه هایم هنوز خیلی جوان بودند. البته، در یک کتابفروشی، هیجان زده شدم، و وقتی نگاه میکردم، جوانترین دخترم گم شد. خدایان در آن روز به من لبخند زدند، من او را در عرض پنج دقیقه قرار داشت اما مرد این پنج دقیقه طول کشید. آنچه که من می خواهم بگویم این است که فراوانی مطلق از رویدادهای روزمره ای است که فرصت هایی را برای ربوده شدن دارند. آن و مارکو کاندی در کنار یکدیگر برای شرکت در یک مهمانی شام رفتند و دختر شش ماهه خود را به خواب دراز کشیده بودند. آنها مانیتور بچه را دارند و توافق کرده اند که یکی از آنها هر نیم ساعت به خانه برسد و از کورا دیدن کند. شب پیشرفت می کند و کورا خوب است هر بار که یکی از والدین دیگر بر روی او چک کرده است. هر دو آن و مارکو بیش از حد تحریک شده اند و زمانی که آنها در نهایت پس از ساعت 1 بعد از ظهر میهمان خود را ترک می کنند، به نظر می رسد که درب ورودی آنها آجار است. آن مطمئن بود او بسته شده و آن را قفل کرده است آخرین زمان او بود. آنها به طبقه بالا می آیند تا یک کابین خالی پیدا کنند، نه کورا در نظر. سوار شدن آنها به جهنم و عقب فقط آغاز شده است. لاپنا چند روز آینده با دست راست دست به دست می دهد، همانطور که ما، خواننده، بیشتر درباره هر یک از والدین، همسایگان همسایه و دوستان و خانواده خود صحبت می کنیم. هوشمندانه طراحی شده و به شدت گام بر می دارد، با بسیاری از شاه ماهی قرمز قابل قبول، Next Door زن و شوهر شما را حفظ خواهد کرد که این صفحات را روشن کنید و حتی در مورد آخرین کلمه نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زن همسایه


 کتاب غم های کوچک
 کتاب چگونه مثل یک میلیونر فکر کنیم؟
 کتاب وصیت نامه میلیونر
 کتاب فرانکلین و روز شکرگزاری
 کتاب شاهزاده قورباغه
 کتاب در آغوشم کودکی در روحم سوز سرمایی