کتاب شبی عالی برای سفر به چین

اثر دیوید گیلمور از انتشارات نشر چشمه - مترجم: میچکا سرمدی-ادبیات کانادا

شخصیت اصلی این داستان «رومن» مجری یكی از معروف‌ترین برنامه‌های تلویزیونی است. او و همسرش رابطه‌ای بسیار سرد باهم دارند تنها نقطه روشن زندگی او پسركوچكش «سایمون» است. سایمون در همان ابتدای قصه گم می‌شود. او و پلیس به دنبال كودک می‌گردند اما هیچ اثری از او پیدا نمی‌كنند. حتی جسدش نیز كشف نمی‌شود. رفته‌رفته روح و جسم «رومن» رو به زوال می‌رود و زندگیش آکنده از جنون و حسرت می‌شود و منزلت اجتماعی‌اش از دست می‌رود.


خرید کتاب شبی عالی برای سفر به چین
جستجوی کتاب شبی عالی برای سفر به چین در گودریدز

معرفی کتاب شبی عالی برای سفر به چین از نگاه کاربران
من این متن را دوست نداشتم یا دوست ندارم مانند بسیاری از افرادی که این کتاب را مرور کرده اند. من فقط آن را دوست داشتم من آن را بسیار آسان برای خواندن، آسان برای به دست آوردن پیدا کردم. من به شخصیت های اصلی علاقه ای به احساسات ناراحتی و خودخواهی نداشتم اما با او مخالف بودم و او را سرزنش نمی کردم. من متوجه شدم که پایان دادن به رضایتبخشی نیست، با این حال، پایان ناپذیر است. عنوان خوب بود هر چند. بیشتر از یک رمان از یک رمان من حدس می زنم.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب فریبنده بود. اما اگرچه نمی توانستم یک لحظه دنبال سفر رومی ها بگردم و عمیقا با او غمگین شوم، چرا برای او احساس گرما نمی کنم؟ من احساس کردم که اگر او را در زندگی واقعی او می دانستم، او به سختی ایستاده بود تا قهوه ای با او داشته باشد. از سوی دیگر، از طرف دیگر، علیرغم دیدن معجزه بزرگ او در کتاب، من واقعا برای او احساس کردم. من می خواستم به آنجا بروم و به او غذا بدهم.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** یک کتاب شگفت آور. من هرگز یک کتاب را قبل از آن خواندم که به طرز شگفتآور شوک، بیحسی، غم و اندوه، افسردگی و زوال آهسته به روانپزشکی منجر می شود. و منظورم این است که نمایندگی کنم، زیرا در اولین فرد تقریبا به طور کامل بدون زبان روانشناختی یا توضیح یا تفسیر یا بینش ظاهری انجام می شود.

مشاهده لینک اصلی
(3.5 ستاره) این کتاب به قدری قانع کننده در اولین شخص نوشته شده است که من مجبور بودم خودم را یادآور شوم که این یک رمان است. با این حال، زمانی که ناپدید شدن پسرانش به طور کامل متضرر او بود، سخت بود که با شخصیت اصلی همدردی داشته باشم (نمایش اسپویلر) [آن ها به من حمله کردند که قطعنامه ای نداشت (پنهان کردن اسپویلر)]

مشاهده لینک اصلی
در اینجا پیوندهایی به بررسیهای من وجود دارد: Amazon.ca (لطفا رای دهید اگر شما چنین تمایل دارید): http: //tinyurl.com/6e6vml وبلاگ من (لطفا نظر خود را بگذارید، خصوصا اگر تا به حال این کتاب یا هر چیز دیگری توسط دیوید گیلمور خوانده باشید ): http: //tinyurl.com/3hbsgpTeddySo بسیاری از کتابهای با ارزش، بنابراین Little Timeteddyrose.blogspot.com

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب شبی عالی برای سفر به چین


 کتاب مجموعه فرانکلین
 کتاب زندگی پی
 کتاب گریزپا
 کتاب امیلی در نیومون
 کتاب دختر استالین
 کتاب بازی ها