کتاب عشق زن خوب

اثر آلیس مونرو از انتشارات قطره - مترجم: شقایق قندهاری-ادبیات کانادا

آلیس مونرو نابغه برای ورود به زندگی مردم عادی و گرفتن احساسات و تناقضاتی است که درست زیر سطح قرار دارد. در این مجموعه جدید درخشان او به طور عمده زندگی زنان را - غم انگیز، غیر قابل کنترل، غیر قابل پیش بینی، غیر منتظره، خنده دار، سکسی و کاملا قابل تشخیص - می گیرد و خواسته های پنهان خود را به سطح می کشد. عشق به یک زن خوب به نظر می رسد نه به عنوان خالص و فضیلت: همانطور که در عنوان عنوان او می تواند نیازمندان و قاتل باشد. در این جا زنان رفتار بدی دارند، شوهران و فرزندانشان را ترک می کنند، عاشقان نامناسب می شوند، زندگی روزمره را به محدودیت ها می رسانند، و اگر رفتار بدی نداشته باشند، فکر می کنند که افکار متعجب و ناراحت کننده ای دارند.ر


خرید کتاب عشق زن خوب
جستجوی کتاب عشق زن خوب در گودریدز

معرفی کتاب عشق زن خوب از نگاه کاربران
به جرات میتوان گفت که این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی بود که خوانده ام. مانرو در داستان های خود روابط انسانی و کشمکش های درونی انسان را به خوبی به تصویر میکشد. نکته ی برجسته در داستان های مونرو این است که در هرکدام از این داستان ها فضا و جامعه ی متفاوتی تصویر شده است که از احاطه ی خوب مانرو بر موقعیت های انسانی خبر میدهد.

مشاهده لینک اصلی
دومین مجموعه داستانی بود که از آلیس مونرو خوندم این دو مجموعه کافی بود که بفهمم مونرو استاد بزرگ داستان کوتاه جهانه.
داستان هاش پر از آدم های معمولی هستند،اتفاقاتی هم که رخ میده ممکنه اول پیش پا افتاده باشه اما هنر مونرو اینجا بکار میاد که هر اتفاقو از دید افراد درگیر برای ما بیان میکنه تا امکان هیچ قضاوتی نداشته باشیم.
داستان ها پر از خرده روایت ها از گذشته و حال شخصیت های داستانه که باعث میشه کاملا با شخصیت های هر داستان ارتباط برقرار کنید.
درمورد ترجمه هم باید بگم ترجمه روانی بود البته با یکی دو پرش از داستان بخاطر سانسور.

مشاهده لینک اصلی
شگفت انگیز، داستان باز و متواضع. @ قبل از تغییر، @ در مورد یک زن که می یابد پدرش سقط جنین غیرقانونی است، من را نفس نفس زد و منحرف کرد. مردم گفته اند داستان کوتاه مونروس مانند رمان است، و @ قبل از Change @ به نظر می رسید گوش دادن به کل سمفونیک کامل و روشن در پنج دقیقه. مردم همیشه ذکر می کنند @ Children The Stay @ و جالب اینجاست که داستان را پایین می آورم و فکر می کنمThat هنوز هم خوب نیست، من فکر کردم @ و پس از آن برای چند روز بعد ذهن من به عقب بر گردیم و آن را برداشت، بنابراین من حدس می زنم که واقعا خوب است @ RICH به عنوان Stink @ همه ما را با مشکلی به یاد ماندنی 12 ساله متهم کرد و نیاز به موروثی برای بزرگسالان و ناتوانی اشتباه است که کاملا درک می شود. دردناک و فوق العاده است.

مشاهده لینک اصلی
آلیس مونرو نویسنده ی مورد علاقه ی من است، اما این مجموعه ی خاص من را تحت تاثیر قرار نمی دهد. داستانها تقریبا به نظر میرسید که قطعات بعد از مرگ نویسندهها کشیده شده است، که عجیب و غریب است، زیرا مونرو خوشبختانه هنوز زنده است. یکی از داستانها حتی احساس آپاندیچیائی داشت، اما هرچند که آن را خواندم، و بهتر از هر نوشتاری آپدایکی واقعی بود. یکی از چیزهایی که در مورد این فروشگاه ها به من زده بود این بود که اکثر آنها در تعطیلات تابستانی در کلبه های افقی قرار داشتند. بنابراین من مجبور نیستم در مورد نوشتن دو داستان در یک کشتی کروز احساس بد کنم و می توانم احساس کنم که داستان های خود را در خانه های دریاچه نوشته ام. از عهده اش بر می آیم!

مشاهده لینک اصلی
من دو داستان اول را خواندم، من واقعا دوست داشتم دوم، اما من آن را برای یک کتاب دیگر کنار گذاشته ام. من به او برگشتم و خوب است. این یک کتاب قوی با داستان های مختلف زنان است. بعضی ها ترسناک هستند، دیگران قلب را لمس می کنند. به خصوص صرفه جویی در درو، به من داد برجستگی غاز و من از یکی از ترسناک ترین داستان های من در حال حاضر به عنوان خوانده شده، از کجا می خواهید، که در آن شما شده اند یادآوری، تاریخ جویس کارول Oates.As £ بیهوده به در حال توسعه چند، نشان دادن گذشته از شخصیت ها به روش شگفت انگیز. چقدر خوب است که من خواندن را از سر گرفتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب صوتی من این را به عنوان یک کتاب صوتی گوش دادم، اما من فکر نمی کنم @ reading @ این نظر من را تغییر داده است. این افسرده بود این کتاب واقعا شخصیت های بازخرید نداشت، اما بدون بهره وری از تاریکی جالب بود. فقط icky زندگی معمول به اندازه کافی سخت است. چرا در مورد افراد غمگین، یوکی، زندگی معمولی خواندن؟ من حتی آن را ندیدم این نادر است هنگامی که Ive سرمایه گذاری ساعت در یک کتاب، من معمولا آن را پایان. بدون علاقه مطلقا هیچ کدام آیا می دانید که برای خستگی مفرط؟

مشاهده لینک اصلی
داستان مونورس جعبه پازل کوچک است. ما می دانیم دنیای تاریخی در مورد شخصیت ها به آن ها گفته نشده است، اما در پشت آنچه که گفته می شود، لرزش دارد. ما می دانیم که در یک لحظه یک رویداد کلیدی، لحظه یا حتی قطعه ای از گفت و گو که ناگهان به ما می چسبد و داستان را در یک نور بسیار متفاوت - گاهی اوقات روشن تر و گاهی تیره تر می گیرد. جادوی مونروس این است که، در چند کلمه، او می تواند بسیار آشکار شود و ما را در مورد شخصیت های خود - بیشتر زنان - فکر می کنیم که بعد از اینکه آخرین جمله را بخوانیم فکر می کنیم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب عشق زن خوب


 کتاب وزن رازها
 کتاب در میان کاغذپاره ها
 کتاب دره اتاوا
 کتاب جهانی نو
 کتاب نقطه عطف
 کتاب بذر جادو